درباره ما

سامانه اسمارت اس ام اس با مدیریتی خلاق و جوان در سال ۱۳۹۱ فعالیت خود را با هدف ایجاد بزرگترین و بهترین سامانه پیامکی ایران آغاز نمود.

مدیریت اسمارت اس ام اس آقای علیرضا جباری هرچند در سال ۹۱ نسبت به راه اندازی سامانه پیامکی نموده بود اما در سال ۹۴ فعالیت خود را به صورت جدی دنبال نموده است.

از همان ابتدا اسمارت اس ام اس چهارچوب فعالیت خود را بر پایه بهبود فرهنگ استفاده از پیام کوتاه و ارائه ی بهترین و جدیدترین خدمات به کاربران بنا نهاد. پس از ماه ها تلاش شبانه روزی بی وقفه و با به کارگیری کارشناسان جوان و مبتکر، اکنون مفتخریم اعلام کنیم که اسمارت اس ام اس به عنوان یکی از برترین سامانه های ارسال پیامک در ایران به شمار می آید.

کارشناسان اسمارت اس ام اس سعی داشته اند که با ارائه ساده ترین و در عین حال کامل ترین سامانه ارسال پیامک پاسخگوی نیاز تمامی کاربران محترم باشند.

در حال حاضر سامانه اسمارت اس ام اس با در اختیار داشتن کارشناسان متعهد و نمایندگان فعال در سراسر ایران و با تکیه بر اعتماد کاربران خود و مطابق با فناوری روز جهان به ارائه سرویس خدمات پیام کوتاه در ایران می پردازد.

امیدواریم بتوانیم ضمن بهبود فرهنگ استفاده از سامانه ارسال پیامک در ایران با ارائه راهکارهای نو در دنیای الکترونیک جهت کاهش اتلاف وقت و هزینه کاربران، خدمتگزار مردم ایران زمین باشیم.